osteoporoza leki zastrzyki

osteoporoza leki zastrzyki

Jakie są przyczyny kamieni nerkowych

Gdybyś miał powiedzieć słowa: „Kamienie nerkowe” w zatłoczonym pokoju nikogo, kto wie, czym są prawdopodobnie zatrzymać to, co robią i skrzywić jakby w bólu. Warunek ten okaże się dorosłym mężczyzną czy kobietą na małe dziecko na nowo. Widziałem grown ludzi spadnie na kolana w bólu, starając się przekazać kamienie nerkowe.

Dziesięć procent amerykańskich mężczyzn i pięć procent amerykańskich kobiet miały kamieni nerkowych, co najmniej raz w życiu. Aż jeden na jeden tysięcy odwiedzin w szpitalu mogą być przypisane do tych małych bolesnych kamieni.

Kamienie nerkowe są w większości składa się z wapnia. Jednak mniejsza liczba składa się z kwasu moczowego, czyli czegoś, co nazywa struwit. kamienie z nerki z powodu braku równowagi wody, szczawian wapnia, kwasu moczowego i fosforanów, które są zazwyczaj obecne w moczu. Kamieni są znane również tworzyć, gdy pH w moczu, nie jest normalne albo kiedy normalne mechanizmy ochrony nerkowego są zalewane.

Inne czynniki, można dodać do formowania kamieni nerkowych, w tym następujące:

– Odwodnienie

osteoporoza leki zastrzyki

– Utrudniony przepływ moczu

– Choroby takie jak dna moczanowa

– Problemy metabolizmu, które mogą być dziedziczne

– chemioterapii

Kamienie nerkowe są zawsze trudne i krystalizuje się bez względu na to jak są one utworzone. Pozwoli to wyjaśnić nieznośny ból, gdy ktoś próbuje przekazać jeden. Wykrystalizowany kamienie przejść przez wąską dróg przejścia powoduje ból w bok, zazwyczaj poniżej żebra. W dolnej części brzucha, a nawet noga może paść ofiarą ból przechodzi kamień.

Spośród wszystkich chorób, które nękają ludzkość ból przechodzącą kamieni nerkowych jest jednym z najbardziej dotkliwe spowodowane przez jedną z nich. Ktoś, kto padnie ofiarą tego warunku nie będą w żaden sposób mieć wątpliwości, że coś bardzo złego.
Artykuł dzięki: