osteoporoza ciekawostki

osteoporoza ciekawostki

Trzy najpopularniejsze zabiegi dostępne są iniekcje domięśniowe (które są podawane w odstępach 2-3 tygodniowych), plastry testosteronu, które są stosowane codziennie, a to łatwe i wygodne żel, który wciera się w skórę codziennie. Leki te są dostępne tylko na receptę od lekarza, który będzie współpracować z pacjentem w odpowiednim dawkowaniu.

Testosteronu terapia zastępcza pacjent będzie poprawiły gęstość kości, zwiększenie masy mięśniowej, zmniejszenie tkanki tłuszczowej, poprawę zaburzeń erekcji i sprawności seksualnej http://poradniastopy.pl/choroba-stop/klamry-wrastajace-paznokcie/, a także zwiększyła się w popędu płciowego.

osteoporoza ciekawostki

Istnieje kilka możliwych skutki uboczne terapii, takie jak testosteron wzrostem liczby czerwonych krwinek (które może występować w iniekcji domięśniowych u mężczyzn, którzy palą) znaczne zmniejszenie liczby plemników, zwiększenie wielkości gruczołu krokowego i bezdechu sennego. Należy pamiętać, że nie wszyscy pacjenci zostaną dotknięte skutkami ubocznymi, które są odnotowane.

osteoporoza ciekawostki

Dobrą wiadomością jest to, że przy rozpoznawaniu i leczeniu niskiego testosteronu człowiek może żyć zdrowsze, szczęśliwsze i pełniejsze życie.

Artykuł dzięki: