osteoporoza etiopatogeneza

osteoporoza etiopatogeneza

Ile wapnia jest potrzebne

Copyright (c) 2006 PillFreeVitamins.com

Prawdopodobnie słyszeliście, że trzeba przyjmować suplement wapnia każdego dnia – nawet jeśli pacjent przyjmuje multiwitaminowy. To dlatego, że większość ludzi nie otrzymują wystarczającej ilości wapnia w diecie i wielu witamin nie mają zalecaną dzienną dawkę wapnia w nich; mimo że mają inne składniki odżywcze i minerały, których potrzebujemy.http://www.chiny-verico.pl/oferta/14-Plyty_granitowe_surowe.php

osteoporoza etiopatogeneza

Musimy wapnia, aby utrzymać nasze kości i zęby mocne, ale konieczne jest również to, aby pomóc naszym mięśnie kurczą się prawidłowo, aby pomóc naszym skrzep krwi, aby pomóc nerwów przenoszenia wiadomości, aby nasze serce bije prawidłowo, oraz zapobieganie chorobom, takich jak osteoporoza. Bez wapnia nasze ciała są w duże kłopoty!

Mamy trochę wapnia z pokarmów, które spożywamy. produkty mleczne, brokuły, ryż, łosoś, tuńczyk, fasola, orzechy, nasiona, ostrygi, krewetki, rzepa, okra, inne zielone warzywa, pomarańcze, figi, i kilka innych pokarmów wszystkie zawierają wapń. Ale znowu, większość ludzi nie spożywa wystarczającej ilości tych produktów spożywczych w ciągu jednego dnia, aby uzyskać wymaganą ilość wapnia, który jest niezbędny w organizmie, nawet jeśli są one podejmowania dodatkowych multiwitaminowy.

osteoporoza etiopatogeneza

Większość ludzi nawet nie wie, jak dużo wapnia muszą spełniać wymagania ich organizmu. Lekarze zawsze mówią nam wziąć suplement wapnia – ale prawie zawsze nie powiedzieć, ile wapnia jest wystarczająca, a ile jest za dużo!

Po pierwsze , przyjrzyjmy się, jak wiele jest zbyt wiele, jeśli chodzi o wapń. Nikt nigdy nie przedawkował wapnia, ale niektórzy ludzie mają problemy zdrowotne, które zostały spowodowane, ponieważ zostały one już zbyt dużo wapnia – rozwiązanie było zawsze na celu zmniejszenie zawartości wapnia oczywiście. Do tej pory naukowcy i lekarze zgadzają się, że do 2500 miligramów wapnia dziennie jest całkowicie bezpieczne – ale nawet nie trzeba tak dużo.

Artykuł dzięki: