osteoporoza cwiczenia

osteoporoza cwiczenia Typowe dzieci mówi się, że „likwidacji”, na przykład, a dla autystycznego dziecka, w trakcie likwidacji może oznaczać, klaskanie, krzycząc dźwięki lub uruchomiony. Ten rodzaj stimming jest szkodliwe, ponieważ koliduje z uwagą i wzmacnia nieodpowiednie zachowanie.

Oddział stimming obejmuje przywiązanie do pewnych przedmiotów. Większość dzieci ma ulubioną lalkę lub koc, że idzie wszędzie, ale dla autystycznego dziecka, ten zwyczaj nie jest złamana. Element może być coś, co jest miłe tekstowo czy coś, że autystyczne indywidualne lubi wąchać, słyszeć ani patrzeć. Wraz z przywiązania do konkretnej pozycji, osoby autystyczne mogą także znaleźć przywiązanie do organizowania elementów. Na przykład, on lub ona może powtarzalnie własny stymulowanie przez kolejce przedmiotów. To też może stać się obsesją.

osteoporoza cwiczenia

Stimming może być trudno złamać nałóg, ponieważ jest tak przyjemne dla autystycznego osobnika. Niektóre stimming nie jest zły, z tych samych powodów, w którym wszyscy self-stymulujących, gdy jesteśmy zdenerwowani. Jednakże, jeśli stimming dziecka koliduje z nauką, zakłócając innym albo staje się obsesją lub nałóg, należy podjąć kroki w celu zmniejszenia tej czynności. Zniechęcić stimming czy to ma sens – każdy przypadek jest inny i dlatego nie ma niezłomny zasady dotyczące stimming może być ustawiony. Stimming przede wszystkim o komfort, a dziecko, autyzm, czy nie, powinny być wygodne, tak długo jak jego działania nie kolidują z innymi, czy nie są szkodliwe dla siebie. W odniesieniu do stimming, redukcja tych zachowań jest idealna, ale należy pamiętać, że całkowite wyeliminowanie nie jest zwykle konieczne. Osoby z autyzmem postrzegają świat w inny sposób i musimy wziąć to pod uwagę. Usuwanie zatrzymywania stimming całkowicie może prowadzić do przeciążenia sensorycznej.

Rachel Evans.Dołącz The Free zarządzający Autyzmu Biuletyn Odkryj nowe metody zrozumieniu i leczeniu autyzmu za darmo. Odwiedź nasze zasoby na przyczyny autyzmu i bardziej zebrać więcej informacji na temat objawów autyzmu widma

Artykuł dzięki: