osteoporoza charakterystyka

osteoporoza charakterystyka

Gruczolak wielopostaciowy Spośród Krause gruczołu dolnej powieki jest to rzadki przypadek

Pleomorficznych gruczolak w regionie oka praktycznie nie występuje, ale stwierdzono, że gdy występuje, występuje w gruczole łzowym, ale jest on rzadko spotykane być obecny w górnej powieki, brwi, orbity i woreczka łzowego. Ale to, co zazwyczaj zajmuje to rzadkie zjawisko występowania tego gruczolaka gruczołu w dolnej powieki.nasza strona internetowa

Choć nowotwory związane z gruczołów łzowych często są zgłaszane, ale guzy gruczołu przez Krause są rzadko zgłaszane. Generalnie, mieszane nowotwory gruczołów tym stanie pojawić się w grupie wiekowej 20 – 40 lat, gdzie histologicznie, są one częściowo włóknikowy, częściowo adenocarcinomatous, a częściowo chrzęstnej.

Gruczoł jest usytuowany w spojówce oprócz fornices, 20 chłonnych górnej powiece i 8 gruczołów dolnej powieki. Histologicznie mówiąc, te gruczoły przypominają gruczołów łzowych, ale w przeciwieństwie do nowotworu gruczołów łzowych, gruczołów Krause za mało zgłosić wzrost gruczolak wielopostaciowy w tym regionie. Wyniki histologiczne ujawniają również, że gruczoły te posiadają zarówno nabłonka i komponenty mezenchymalnych zamknięty w dobrze zdefiniowanym kapsułce.

osteoporoza charakterystyka

Gruczolak wielopostaciowy związane z dławnicą Krause jest głównie wymienione przy górną powiekę nawet badali więcej raportów, i prawie nie omówiono lub ujawnionych w dolnym wieczku ze względu na obecność tych dolnej gruczoły danego regionu.

Oraz dotyczące nawrotów nowotworu w tym przypadku, to nie są prawie w księgach. Choć tylko 0,5 do 1% takich przypadków występują w gruczołu łzowego, że przypadki gruczolak wielopostaciowy gruczołu przez Krause są rzadko zgłaszane.

Autor jest ekspertem doradcą zdrowie i psychoterapiadom prowadzi stronę na gruczolak wielopostaciowy

Jest także redaktorem Encyklopedii Zdrowia

Artykuł dzięki: