osteoporoza badanie warszawa

osteoporoza badanie warszawa

Czy krowie Mleko dobre dla ciebie

Kiedy byłem mały, pamiętam, moi dziadkowie zawsze każe mi „pić mleko”. A rodzice moich przyjaciół zawsze mówi to samo. Kopalnia były dość luźne o nim; I naprawdę nie lubi mleka chyba napełnił ją syropu Hershey (pamiętam kiedy przyszło w puszce, zanim wynalazł butelkę wycisnąć). Chyba były wyprzedza swój czas. Zastanawiam się, czy nawet wątpliwość, czy mleko krowie jest dobre dla mnie.

Tak, jest mleko krowie dobre dla ciebie? To są pytania, zachęcam was zadać sobie pytanie:

Kto / co to za zwierzę jest mleko krowie zaprojektowany dla? (Krowa)

Czy jesteś krową? (Mam nadzieję, że nie)

osteoporoza badanie warszawa

Czy krowy nadal pić mleko po ich dojrzałej / odstawiane od piersi? (Nie)

Czy jesteś rośnie? (Zauważ, że nie powiedzieć „dojrzałe” … Mam nadzieję, że jeszcze jak zachowuje się jak dziecko czasami)

Czy krowy lub jakiegokolwiek zwierzęcia można myśleć, pić mleko od innego zwierzęcia, i nadal to robić odsadzonych? (nie nie nie!))

Każdy gatunek ssaka tworzy mleko specjalnie zaprojektowane na potrzeby wzrostu tego gatunku „, w chwili urodzenia do momentu zakończenia karmienia piersią. Mleko krowie jest przeznaczone do dwukrotny ciężar cielęcia w pięćdziesięciu dni. Wątpię, by cieszyć się ten sam efekt! Zawiera on także prawie trzy razy tyle co białka mleka kobiecego. Różnice są o wiele więcej, niż będę tu wymieniać.

Oprócz różnic w chemii między ludzkim mlekiem i że z krowiego lub innych gatunków, znaczący argument za wyłączenie lub minimalizacji mleka krowiego w diecie swojej rodziny jest fakt, że jest obróbce termicznej (pasteryzowanego). Ciepło denaturacji białka enzymy; Innymi słowy, nie chce stać się „dobre rzeczy” z mleka, ponieważ został „zabity”. Również typowe gospodarstwo mleczarskie naraża krowiego życia. Mogą być podawane nieświeży ziaren uprawianych w glebie zubożony odżywczych.
Artykuł dzięki: