osteoporoza i osteomalacja

Większość pracowników służby zdrowia zgadzają się, że jeśli nie spożywa się trzy osiem szklanek mleka dziennie, nie jesteś wystarczająco dużo wapnia. Dzieci w wieku od noworodka i sześciu miesięcy powinien mieć co najmniej 210 mg wapnia dziennie. Od siedmiu miesięcy do jednego roku, powinny one mieć 270 miligramów dziennie. Dzieci w wieku od jednego do trzech lat powinna mieć 500 miligramów, cztery do ośmiu lat powinna mieć 800 miligramów, a dziewięć lat osiemnastu latków powinno mieć 1300 miligramów.

Jest niezwykle ważne, aby dzieci w wieku poniżej osiemnastu lat uzyskać wapń, których potrzebują, bo to jest, gdy ich kości i zęby rozwijają, a ich ciała pragną wapnia!

Dorośli w wieku dziewiętnastu lat i pięćdziesięciu mieć 1000 mg wapnia dziennie, co dorośli w wieku ponad pięćdziesiąt jeden i trzeba zwiększyć ich spożycie wapnia do 1200 mg dziennie.

Jeśli pacjent przyjmuje dodatek do zdobycia codziennie wapnia upewnij się, że http://trenego.pl/rachunkowosc-chojnice/ są również biorąc magnez z nim. Magnez jest transport, który przynosi wapnia do komórek. Stosunek magnezu, wapnia powinna wynosić 2: 1. Innymi słowy, jeśli pacjent przyjmuje w dawce 1200 mg wapnia należy również podejmowanie 600 mg magnezu do całkowitego rozwiązania.

Artykuł dzięki: