osteoporoza hormonalna

osteoporoza hormonalna

Testosteron Dopalacze – szkodliwe skutki uboczne z wysokim poziomem testosteronu

boostery testosteronu zwiększyć poziom testosteronu w organizmie poprzez stymulowanie jej produkcji. Testosteron jest głównym męskim hormonem płciowym, odpowiedzialny za zdrowego funkcjonowania systemu reprodukcyjnego. Przyczynia się to również do zwiększenia masy mięśni i ciała i gęstości kości i zapobiega osteoporozie. Hormon na odpowiednich poziomach jest ważna dla zdrowia organizmu. Powiedział, że nadmierne testosteronu może powodować szkodliwe skutki uboczne. Należy zdawać sobie sprawę z tych działań niepożądanych, zanim rozważy podjęcie dopalacze.

1. Agresja – Wysoki poziom testosteronu zaobserwowano zwiększenie agresji u mężczyzn. Te cechy zachowań obejmują skłonność do przemocy, trudności z kontrolą gniewu, a nadmierne wściekłość. Jeśli zmierzyć te problemy to najlepiej przerywać boostery testosteronu i skonsultować się z lekarzem.

osteoporoza hormonalna

2. Uszkodzenie wątroby – Wysoki poziom testosteronu, zwłaszcza przez dłuższy czas, może spowodować uszkodzenie wątroby. Jest to zazwyczaj postrzegane jeśli wziąć egzogennych suplementy – testosteron w postaci sterydów (dlatego są one niezgodne z prawem). boostery testosteronu zwykle nie powodują tego. Mimo to, jeśli masz problemy z wątrobą to najlepiej skonsultować się z lekarzem i dowiedzieć się przyczyny, zanim zaczniesz na dopalacze.

3. Niepłodność – Dziwne, prawda? I pomyśleć, że testosteron jest głównym hormonem płciowym i powoduje bezpłodność. Powodem, dla którego skutkiem ubocznym jest, że nadmierne testosteronu zakłóca spermatogenezę (tworzenie plemników), które w naturalny sposób przekształca się niepłodności. Jeśli rozważają biorąc boostery testosteronu z powodu niepłodności, wizyta u lekarza wydaje się być w porządku.

4. Uszkodzenia wyczerpać – No, ta trudność jest obecny z boostery testosteronu, jak również i nie tylko egzogenne testosteronu.
Artykuł dzięki: