osteoporoza genetyczna

osteoporoza genetyczna

Osteoporoza Objawy – Tell Tale Signs osteoporozy

Obawa, że ??każdego dnia można złamać kość lub zmierzać w kierunku jakości życia hamowany przez schylić lub biodrowych problemów może być przerażające; Osteoporoza jest to, co może zrobić dla Ciebie! Każdy chciałby wiedzieć, jakie objawy są tak na pierwsze oznaki osteoporozy mogą zasięgnąć porady lekarza.zestawy do sushi Jedynym problemem jest to, nie ma wyraźnych objawów! Bóle biodra i kręgosłupa może czasami powodować ludzi do szukania porady lekarskiej, ale istnieje wiele warunków i sposobów można krzywdzić tych części ciała. Więc co można zrobić, aby dowiedzieć się, czy mają lub mogą go dostać?

Najpierw trzeba spojrzeć na to, co jest i co go wywołuje.

Osteoporoza jest chorobą, w której kości ciała zaczynają tracić gęstość i stają się bardziej kruche i podatne na złamania. Może również powodować kości, aby zwinąć na siebie tworząc „dowagers garb”, gdy kręgosłup i kompaktowy hip razem.

osteoporoza genetyczna

W jaki sposób nasze kości stają się kruche, tak jakby? To dlatego, że kość jest żywą tkanką, która jest stale regenerować za pomocą dwóch głównych komórek w kościach formowania; osteoklasty i osteoblasty. Mówiąc najprościej osteoklasty są komórki, które poruszają się po kościach poszukuje starych części, które wymagają odnowienia i zniszczyć stare kości pozostawiając lukę. Osteoblasty są komórkami, które poruszają się po kościach, patrząc na te puste przestrzenie i wypełnić je z nową kością. W ten sposób kości przedłużone przez cały czas.

Osteoporoza jest stan, gdy nie ma wystarczającej ilości osteoblastów, aby wypełnić wszystkie luki pozostawione przez osteoklasty pozostawiając kości usiana wielu, wielu małych szczelin, które zmniejszają gęstość kości i powoduje kruchość kości.

Możemy więc zapytać, jakie są objawy utraty osteoblasty?

Niestety to nie jest coś, co możemy zobaczyć lub zmierzyć z łatwością przez siebie; zamiast tego musimy przyjrzeć się dlaczego mielibyśmy stracić tylu osteoblasty i wyśledzić przyczyny tego.

Artykuł dzięki: