osteoporoza bol biodra

osteoporoza bol biodra

Wiem, wiem … To długa lista, ale ważny!

Konkluzja? Jeśli przeciąć wszelkie informacje medyczne można znaleźć w internecie, jeden fakt wynika:

Kwas ucieka z żołądka i przełyku atakuje.

I jest tylko jedna rzecz, która może powodować objawy GERD, a to jest uszkodzona dolnego zwieracza przełyku (LES).

Rura żywności lub przełyku jest muskularna rurki rozciągająca się od gardła do żołądka. Znajduje się pierścień mięśni wokół rury, gdzie łączy się z żołądka. To się nazywa dolnego zwieracza przełyku (LES).

Matka Natura zaprojektował LES zachować kwasy trawienne z kopii zapasowej do przełyku i raniąc go. U zdrowej osoby kwasy są trzymane w ryzach przez otwieranie i zamykanie zwieracza, co pozwala żywności, aby przejść przez nie kwasu ucieka do góry.

U pacjenta GERD, LES jest uszkodzony i to niedobór często jest zwiększona przez przepukliny rozworu przełykowego.

Inne przyczyny i leczenie

Szereg czynników może powodować GERD. Oprócz zmian w stylu życia i przyjęcia rozsądnej diety, istnieje wiele leków i procedur, które mogą złagodzić objawy GERD, zanim zmiany stylu życia, kopać.

Na przykład, system trawienny może produkować zbyt dużo kwasu. Jeśli tak jest, lekarz może zalecić stosowanie tymczasowego tłumiących kwasów, takich jak histamina-2 (H2) blokerów lub inhibitorów pompy protonowej (IPP).

osteoporoza bol biodra

Gdy równowaga została przywrócona, należy przerwać stosowanie blokerów PPI lub H2 … mają pewne dość nieprzyjemnych skutków ubocznych. Istnieje wiele naturalnych środków, które pozwolą Ci spadły i ostatecznie zamknąć ten niebezpieczny lek w ogóle.

Jeśli masz GERD, problem z LES może być zwiększona przez jeden z trzech warunków:

Sclerderma.

Mieszana choroba tkanki łącznej.

Albo, jak wspomniano powyżej, przepukliny rozworu przełykowego.

Z tych trzech, przepuklina rozworu przełykowego jest najbardziej prawdopodobnym winowajcą i najłatwiejszy do skorygowania.Non-wymijające leczenia zazwyczaj pomaga, a to pozwala czas systemowy do odzyskania poprzez naturalny proces gojenia.

W skrajnych przypadkach, zabieg chirurgiczny zwany Nissen fundoplikacja, może być wymagana.

Ian R Kelly czerpie swoje pomysły zarówno z badań oraz doświadczeń życiowych. Dużo podróżował i zdobył cenne informacje dzięki pracy jego sposób na całym świecie.

Przedmiotem Natural Home Remedies fascynuje go. Z tego powodu, dostaje ogromną uciechę z robienia szczegółowych badań, a następnie pisze o swoich ustaleniach.

Artykuł dzięki: